Gabiony německé firmy Rothfuss Best Gabion GmbH jsou vyráběny ve dvou základních konstrukčních systémech s tloušťkou drátu 4,5 nebo 5,0 mm.

V systému ROKO jsou rošty spojovány tradičními spirálami. Rošty jsou vyráběny v 50 cm modulu do velikosti 200 cm. Odstřižením lze velikost roštu zmenšit.

V sytému monotecR jsou rošty po stranách ukončeny oky, kterými se při spojování protahují závlačky. Předností systému jsou odstraněné ostré hrany, takže tolik nehrozí poranění nebo poškození oblečení.

Pokovení odporově svařených drátěných sítí je provedeno slitinou zinku a hliníku v minimální tloušťce 350 g/m2, zaručuje velmi dlouhou životnost celého systému. Pevnost v tahu drátů s průměrem 4,5 mm je minimálně 450 N/mm2.

Reference

Chviličku.
Načítá se.

Kontaktujte nás

Jelikož jsme díky své práci velmi často na cestách, domluvte si, prosím, předem schůzku telefonicky, emailem nebo pomocí formuláře na této stránce.

Rádi Vás také navštívíme ve Vaší kanceláři nebo přímo na stavbě.

Kontaktní formulář
Chviličku.
Načítá se.
Chviličku.
Načítá se.
  • 17_07

    Ing. Martin Janda

    Absolvent Stavební fakulty ČVUT Praha, obor Konstrukce a dopravní stavby. Praxe v oboru inženýrské geologie od roku 1987 v tehdejší Stavební geologii, od roku 1994 jako samostatně výdělečná osoba.

  • Standa1

    RNDr. Stanislav Škoda

    Absolvent PřF UJEP v Brně oboru Základní a ložisková geologie. V oboru inženýrské geologie od roku 1986, praxe ve Stavoprojektu a Ateliéru A1 v Českých Budějovicích, od roku 1997 ve vlastní společnosti nebo jako samostatně výdělečná osoba. V letech 2001 až 2016 vyučující na vysoké škole.

Sídlíme v Jižních Čechách, v okolí Českého Krumlova a Českých Budějovic. Rádi Vás ale navštívíme přímo ve Vaší kanceláři nebo na stavbě.

Chviličku.
Načítá se.