Gabionový systém německé firmy Rothfuss Best Gabion GmbH.

Konstrukce opěrných stěn, plotů, drobných staveb, zahradních prvků z drátěných košů – gabionů vyplněných převážně různým kamenivem.

Dodáváme prvky gabionového systému německé firmy Rothfuss Best Gabion GmbH. V nabídce výrobce jsou dva systémy gabionových prvků pro různá použití. Vedle tradičního spojování drátěných roštů v systému “ROKO” pomocí spirálových prvků je možné využít systému, kde jsou rošty spojeny pavnějšími závlačkami protaženými oky na konci roštů. Systém “monotecR” odstraňuje všechny ostré hrany, o které je možné se zranit nebo poškodit oblečení. Základní rošty jsou vyrobeny z drátu průměru 4,5 nebo 5,0 mm. Velmi kvalitní pokovení zajišťuje dlouholetou životnost systému.

Reference

Chviličku.
Načítá se.

Kontaktujte nás

Jelikož jsme díky své práci velmi často na cestách, domluvte si, prosím, předem schůzku telefonicky, emailem nebo pomocí formuláře na této stránce.

Rádi Vás také navštívíme ve Vaší kanceláři nebo přímo na stavbě.

Kontaktní formulář
Chviličku.
Načítá se.
Chviličku.
Načítá se.
  • 17_07

    Ing. Martin Janda

    Absolvent Stavební fakulty ČVUT Praha, obor Konstrukce a dopravní stavby. Praxe v oboru inženýrské geologie od roku 1987 v tehdejší Stavební geologii, od roku 1994 jako samostatně výdělečná osoba.

  • Standa1

    RNDr. Stanislav Škoda

    Absolvent PřF UJEP v Brně oboru Základní a ložisková geologie. V oboru inženýrské geologie od roku 1986, praxe ve Stavoprojektu a Ateliéru A1 v Českých Budějovicích, od roku 1997 ve vlastní společnosti nebo jako samostatně výdělečná osoba. V letech 2001 až 2016 vyučující na vysoké škole.

Sídlíme v Jižních Čechách, v okolí Českého Krumlova a Českých Budějovic. Rádi Vás ale navštívíme přímo ve Vaší kanceláři nebo na stavbě.

Chviličku.
Načítá se.